Araç Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemleri

Günümüzde, araçlarınızın ve sürücülerinizin hareketlerini anlık ve geçmişe dönük olarak izlemeniz mümkün hale geldi. Tüm araçlarınızı ve sürücülerinizi oturduğunuz yerden veya tek bir merkezden, tek bir ekrandan kontrol edebilirsiniz.

Karaca Oto Elektrik Murat Usta, size kesintisiz bir araç takip hizmeti sunar ve firmalar için özel çözümler üretir. Araç takip sistemi, araçların zaman bilgisiyle birlikte hangi konumda olduklarını, nasıl kullanıldıklarını, hangi rotayı izlediklerini, rölanti sürelerini ve daha birçok bilgiyi anlamak ve öğrenmek için geliştirilmiş bir teknolojidir.

Bu teknoloji sayesinde firmalar, araçlarının amacına uygun olarak kullanılıp kullanılmadığını kontrol edebilir, yakıt maliyetlerini azaltabilir, araçlarının bakım giderlerini kontrol edebilir ve sürücü davranışlarını gözlemleyebilir. Araç takip sistemi, işletmenizin araçlar üzerinden verimini artırırken masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olur.

Sürücülerinizi hız, devir, rölanti gibi durumlarda uyarabilir ve kaza oranını en aza indirgemek için eğitimler verebilirsiniz. Bu şekilde can ve mal kaybının oluşturabileceği olumsuzluklara önlem alabilirsiniz. Ayrıca, çalıntı gibi durumlarda aracınızın motorunu bloke edebilir ve yer tespiti yaparak güvenliği sağlayabilirsiniz.

Araç takip sistemi, uydular aracılığıyla araçlarınızı internete bağlı olan bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi tüm cihazlar üzerinden anlık ve geçmişe dönük olarak izlemenize olanak sağlar. Her türlü araç için uygundur ve GPS uydu sistemleri sayesinde araçlarınızın konumu hakkında detaylı bilgileri mail ve bildirim yoluyla alabilirsiniz. Araçlarınızın amaç dışı kullanımını denetleyebilir, detaylı raporlarına ulaşabilir ve isterseniz sms ve e-posta aracılığıyla bilgilendirilebilirsiniz.

Araç Takip Nasıl Çalışır?

Araç takip sistemleri; GPS, GSM/GPRS, sayısal haritalar ve özel yazılımlardan oluşan bir sistem içerisinde çalışır. Araçlara takılan mobil veri cihazları (M2M), GPS uydularından aldıkları bilgileri GSM/GPRS şebekesi üzerinden kontrol ve iletişim merkezine aktarır. Bu bilgiler Seyir Mobil sistem sunucularında kaydedilir ve kullanıcılar sistem üzerinden her türlü veriye ulaşabilir. Bu yapı, araç takip sistemlerinin temel çalışma mantığını oluşturur.

Kullandığımız Araç Takip Sistemi Markaları

Fora Araç Takip Sistemi
Mobilas Araç Takip Sistemi
Anka Araç Takip Sistemi
Turuncu Araç Takip Sistemi
Takipler Araç Takip Sistemi

Karaca Oto Elektrik olarak, deneyimli ustalarımızla birlikte Fora, Mobilas, Anka, Turuncu ve Takipler gibi güvenilir araç takip sistemi markalarını kaliteli hizmet anlayışıyla araçlarınıza profesyonel bir şekilde monte ediyoruz. Güvenliğiniz ve işletmenizin verimliliği için en iyi araç takip çözümlerini sunuyoruz.


Yorumlar (0)

Yorum Yazın